Piwik

Rejestracja

Chcę zwrócić towar

Zwroty towaru (odstąpienie od umowy)

 

Konsument ma prawo do zwrotu towarów zakupionych w sklepie sukienkowo.pl w ciągu 14 dni od otrzymania ich na zasadach opisanych w Ustawie z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827).

Prawo to nie dotyczy osób które nabyły towar w związku z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą prosząc o wystawienie faktury VAT

Uproszczony sposób zwrotu towaru:

Odeślij towar w ciągu 14 dni od otrzymania paczki wraz z wypełnionym formularzem zwrotu towaru, wzór (tutaj) (jeśli nie posiadasz drukarki możesz napisać go odręcznie) prosimy również do paczki dołączyć dokument zakupu (paragon fiskalny lub fakturę) ułatwi to w znacznej mierze zwrot.

- Zwracany towar nie może mieć oderwanych metek oraz zabezpieczeń (zabezpieczenia przy odzieży w żadnym wypadku nie przeszkadzają w zapoznaniu się z towarem w ramach zwykłego zarządu)

- Zwracany towar nie może nosić śladów używania ubrudzeń lub uszkodzeń

- Zwracany towar należy zapakować i zabezpieczyć w taki sposób aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu w opakowanie odpowiadające jego gabarytom .

 

Niedostosowanie się do powyższych zaleceń będzie podstawą nieuwzględnienia zwrotu towaru.

Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem, usługą “e-przesyłka” lub paczkomatami.

Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.

Zwrot należności realizowany jest w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zwrotu.

 

Przesyłki zwrotne polecamy wysyłać listem poleconym, paczką pocztową lub kurierem. Odradzamy wysyłanie zwrotów listem nierejestrowanym w przypadku zaginięcia takiej przesyłki nadawca nie ma możliwości złożenia reklamacji na poczcie.

Nie polecamy wysyłać do nas paczek firmą InPost

 

            

 

Website Security Test