Zobacz ulubione
0

SUKIENKOWO.COM / Wymiany, zwroty, reklamacje / CHCĘ ZWRÓCIĆ TOWAR

I. ZWROTY TOWARU (ODSTĄPIENIE OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ):

1. Klient (konsument) ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży zakupionych w sklepie sukienkowo.com produktów, bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od ich dostarczenia według ogólnych zasad wynikających z przepisów Ustawy z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827).

2. Zgodnie z Art 34 ustawy o prawach konsumenta, konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy,

3. Z uprawnienia odstąpienia od umowy wyłączone są osoby, które nabywają towar  w związku z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą prosząc dodatkowo o wystawienie faktury VAT, a ich zakup jest związany z rodzajem prowadzonej działalności.II. UPROSZCZONY SPOSÓB ZWROTU TOWARU *:

 

Wydrukuj lub przepisz oraz wypełnij formularz zawrotu który znajdziesz poniżej.

Spakuj produkty które chcesz zwrócić razem z wypełnionym formularzem zwrotu, możesz spakować produkty ponownie w foliopak w którym zostały one do Ciebie dostarczone jeśli nie został on uszkodzony.

Odeślij towar w wygodnej dla Ciebie opcji w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania paczki (nie licząc dnia zdarzenia).

Zachowaj potwierdzenie nadania z numerem przesyłki dzięki któremu możesz sprawdzić lokalizację przesyłki.

* Powyżej przedstawiony sposób odstąpienia od umowy jest uproszczonym przykładem i w żaden sposób nie ogranicza zwrotu towaru wg ogólnych zasad opisanych w Ustawie z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827). Klient ma prawo do wyboru z której opcji chce skorzystać.

 

II. DODATKOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE ZWROTU:

Prosimy o dopisek dla kuriera iż nasza firma pracuje od godziny 10:00 - 16:00.

Nie przyjmujemy paczek zwrotnych wysłanych do nas przez klienta za pobraniem.

Nie odbieramy paczek wysłanych do paczkomatów, punktów ruchu, parcel shopów itp.

Możesz także spakować produkty w kopertę bąbelkową lub foliopak kurierski.

Zwracany towar należy zapakować i zabezpieczyć w taki sposób aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu w opakowanie odpowiadające jego gabarytom (prosimy nie upychać sukienek w zbyt małe opakowania).

W przypadku zagubienia paragonu prosimy wydrukować oraz wypełnić oświadczenie o zagubieniu paragonu do pobrania w formacie DOC oraz PDF.

 

III. ADRES DO ZWROTU TOWARU:

SUKIENKOWO

gen. Józefa Hallera 43

41-814 Zabrze

Polska

 

IV. FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY W PDF ORAZ DOC:

            

 

Chcę zwrócić towar - Najczęstsze pytania


Na jaki adres dokonać zwrotu?

Adres do zwrotu to:
Sukienkowo
gen. Hallera 43
41-814 Zabrze


Ile czasu mam czasu na zwrot?

Zwrotu należy dokonać w terminie 14 dni licząc od dnia następnego odebrania przez Ciebie przesyłki z zamówieniem. Data zwrotu w tym przypadku to data nadania przez Ciebie przesyłki zwrotnej.


Kiedy otrzymam zwrot pieniędzy za zwrócony towar?

Zwrotu środków dokonujemy w ciągu 14 dni na numer konta podany w formularzu odstąpieniu od umowy.