Facebook PageView
WYSYŁKA KURIEREM POD DRZWI 5 PLN

Regulamin konkursu

Regulamin konkursu 17.02.18

1. Konkurs organizowany jest przez firmę JTS ul. Gombrowicza 65 41-936 Bytom sukienkowo.com

2. Konkurs trwa od 17.02.2018 do 20.02.2018

3. W konkursie przewidziany jest jeden zwycięzca.

4. Zasady konkursu:

a. Aby wziąć udział w konkursie należy na facebookowym profilu organizatora sukienkowocom pod postem konkursowym wstawić zdjęcie sukienki z sklepu www.sukienkowo.com oraz odpowiedzieć krótko  w 1-2 zdaniach "Dlaczego sukienka ma być Twoja"?  Link do profilu https://www.facebook.com/sukienkowocom wpisać

b. Wygrywa najciekawsza odpowiedź zdaniem organizatora konkursu.

c. odpowiedzi można zamieszczać do 20.02.2018 do godziny 23:59 odpowiedzi udzielane po wyznaczonym czasie nie będą brane pod uwagę podczas rozstrzygania konkursu.

d. Zwycięzca zostanie wyłoniony w ciągu 3 dni od daty zakończenia konkursu, a wynik zostanie opublikowany na tablicy facebook organizatora konkursu.

e. Zwycięzca konkursu po ogłoszeniu wyników będzie zobowiązany maksymalnie w ciągu 3 dni kalendarzowych wybrać jedną sukienkę, która aktualnie jest dostępna w asortymencie www.sukienkowo.com podając organizatorowi  model, kolor i rozmiar oraz dane dostawy wysyłając te informację z konta facebook z którego  była udzielona zwycięska odpowiedź. Organizator konkursu wyśle nagrodę w przeciągu 3 dni roboczych licząc od dnia otrzymania niezbędnych informacji od zwycięzcy.