Zobacz ulubione
0

SUKIENKOWO.COM / OKOLICZNOŚĆ / SUKIENKI NA KOMUNIĘ

SUKIENKA NA KOMUNIĘ

Eleganckie sukienki na komunię,

Komunia dziecka to wyjątkowy dzień w którym jako matka lub matka chrzestna dziecka musi wyglądać elegancko, to może stworzyć tylko elegancka sukienka na komunię. Może być długa, do kostki lub do kolana. Klasyczna żakietowa sukienka na komunię to rewelacyjna propozycja dla matki lub gościa uroczystości komunijnej. Dostojność tego wydarzenia jest tak duża że warto zauważyć że nie wszystkie modele sukienek pasują na te uroczystość. Sukienka na komunie dla matki lub matki chrzestnej powinna być w stonowanym kolorze, przykładowo: białym, ecru, śmietankowym, beżowym różowym, bordowym lub granatowym. Ciekawym rozwiązaniem na komunie będzie sukienka w kwiaty. Elegancka sukienka w kwiaty będzie ponadczasowa. Warto pomyśleć też o dodatkach stonowane złotej lub srebrnej biżuterii oraz szykownych szpilkach. 

Sukienka z koronki na komunię

Koronka to niezwykle elegancki i szykowny element każdego stroju. przeważnie w każdej formie sprawdza się na tego typu okazje.Koronkowe wstawki lub koronka na całej sukience z pewnością będzie dobrze prezentować się na tego typu uroczystości.

Należy pamiętać by sukienka była gustowna, wygodna i dobrze skrojona.

 

SUKIENKI NA KOMUNIĘ - Najczęstsze pytania


Jaka sukienka na komunię dla gościa?

Szukając sukienki na komunie gdy jesteś matką lub chrzestną pamiętaj o tym, że komunia to przede wszystkim impreza religijna. Wybierz raczej sukienki dystyngowane oraz nie odkrywające za dużo modele. Dobrym wyborem to jasna sukienka z koronki lub gipiury. Sięgając po klasyczne proste kroje będziesz wyglądać fantastycznie.